بهترین کلینیک ترک اعتیاد در ایران

بهترین کلینیک ترک اعتیاد در ایران را می‌توان کلینیک تخصصی ترک اعتیاد و روانپزشکی طلوعی دیگر دانست. این مرکز مجهز و تخصصی بهترین و مجهزترین کلینیک ترک اعتیاد و درمان اختلالات اعصاب و روان در کشور است.

این کلینیک به عنوان بهترین، مدرن‌ترین و مجهزترین مرکز ترک اعتیاد در ایران، دارای مجوز بستری شبانه روزی از وزارت بهداشت و درمان، با امکانات کامل بیمارستانی و هتلینگ است.

مرکز تخصصی ترک اعتیاد طلوعی دیگر دارای ۲ بخش بستری مجزا برای آقایان و بانوان بوده و پذیرش بیماران در این کلینیک در اتاق‌های ۲ تخته و ۳ تخته، خصوصی و خصوصی ویژه (VIP) با کلیه امکانات و تجهیزات بیمارستانی همچون ونتیلاتور، دستگاه نوار قلب و دستگاه نوار مغز و کلیه امکانات رفاهی و ورزشی و هتلینگ می‌باشد.

خدمات درمان اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر، به صورت شبانه روزی و توسط کادر مجرب و متخصص پزشکی در زمان بستری و خدمات روان درمانی بعد از مرخص شدن بیمار، تحت نظر روانپزشک متخصص درمان اعتیاد و تیم روانشناسی مجرب ارائه می‌گردد.

بیماران کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر، بعد از پایان برنامه درمان و ترک اعتیاد، سم‌زدایی و ترخیص نیز، امکان برخورداری از جلسات مشاوره فردی، شرکت در کلاس‌های گروه درمانی و خانواده درمانی به صورت هفتگی را دارند.

بهترین روش ترک اعتیاد در کلینیک طلوعی دیگر

وجه تمایز کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر نسبت سایر مراکز درمانی که بی شک آن را به بهترین کلینیک ترک اعتیاد در ایران تبدیل کرده است، بهره‌گیری از بهترین روش درمانی و دانش روز دنیا برای درمان اعتیاد می‌باشد.

درمان اعتیاد در کلینیک طلوع بدون استفاده از هیچ‌گونه شبه مخدری انجام شده و برای درمان بیماران، تنها از داروهای ضد مخدر که مصرف آنها هیچ‌گونه عوارضی برای مصرف کننده ندارد استفاده می‌شود.

فعالیت این مرکز در زمینه خدمات ترک اعتیاد به صورت سم‌زدایی تدریجی و فوق سریع UROD و ارائه خدمات روانپزشکی و روانشناسی به بیماران اعتیاد و اعصاب و روان است.

به منظور حفظ سلامتی بیمار و ارائه هر چه بهتر خدمات، خدمات درمانی در مرکز ترک اعتیاد طلوعی دیگر تحت نظارت تیم روانشناسی و روانپزشک متخصص ترک اعتیاد و بهترین متخصصین نورولوژی، قلب، داخلی، بیهوشی و عفونی انجام می‌گیرد.

ما در این کلینیک، اعتیاد را به عنوان یک بیماری مولتی فاکتوریل یا چند عاملی می‌شناسیم و همواره سعی کرده‌ایم در کنار درمان فیزیکی بیماری اعتیاد، به روان درمانی بیمار توجه بیشتری داشته باشیم.

چرا که بر اساس آخرین مطالعات و تحقیقات انجام شده در این خصوص اکثر بیماران علاوه بر مشکل اعتیاد هم زمان ممکن است از افسردگی، اضطراب، وسواس فکری و بسیاری از بیماری‌های اعصاب و روان دیگر رنج ببرند.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک ترک اعتیاد در ایران و شیوه درمانی این مجموعه حرفه ای این لینک را مطالعه کنید.

امکانات بهترین کلینیک ترک اعتیاد در تهران

کلینیک اعصاب و روان و ترک اعتیاد طلوعی دیگر مجهزترین مرکز تخصصی در زمینه بستری برای بیماران ترک اعتیاد و اعصاب و روان در تهران می‌باشد و آنچه اقدامات درمانی این مرکز را از سایر مراکز ترک اعتیاد متمایز می‌کند، این است که برای ترک اعتیاد از جدیدترین داروهای روانپزشکی نالتروکسان که خود ضد مخدر بوده و هیچگونه وابستگی برای بیمار ندارد، استفاده می‌شود.

در این کلینیک به هیچ عنوان از داروهای شبه مخدر از جمله بوپرنورفین که خود به شدت اعتیاد آورند، در ترک اعتیاد بیماران استفاده نمی‌شود. علاوه بر سم‌زدایی مواد مخدر از بدن، در درمان اختلالات زمینه‌ای و روانپزشکی فرد و نیز عوارض روانی ثانویه مصرف مواد و در واقع ترک اعتیاد به شکل تخصصی و چند وجهی تمرکز داریم؛ در واقع ما همواره تلاش می‌کنیم برای هر بیمار الگوی درمانی ترک اعتیاد متفاوتی متناسب با شرایط جسمانی و روانی خود او طراحی و اجرا کنیم.

در این مرکز تخصصی علاوه بر استفاده از متخصصین روانپزشکی و روان‌شناسی ترک اعتیاد جهت درمان بیماران اعتیاد و اعصاب و روان، از متخصصین نورولوژی، مسمومیت، قلب و عروق، داخلی و بیهوشی نیز جهت خدمات بهتر به بیماران استفاده شده است. این متخصصین به صورت شبانه روزی در کلینیک آماده خدمات رسانی به بیماران هستند.

ما یک مرکز ترک اعتیاد پیشرفته در تهران هستیم که کلیه امکانات رفاهی و هتلینگ اعم از اتاق‌های VIP و لوکس به صورت تفکیک شده، خدمات و سرویس‌های نگهداری بیمارستانی به صورت شبانه روزی، امکانات رفاهی برای همراهان بیمار، خدمات گروه درمانی، مشاوره‌های روزانه روان‌شناس اعتیاد به صورت خصوصی با بیمار و همراهان بیمار، خدمات اورژانس و آمبولانس در مواقع اضطراری، قرارداد همکاری با سایر بیمارستان‌ها در صورت بروز بیماری‌های جانبی خطرساز و … را به بیماران ارائه می‌دهیم.

از امکانات تخصصی دیگری که در این مرکز ترک اعتیاد برای خدمات رسانی به بیماران فراهم است، استفاده از آخرین دستاوردهای روز دنیا در زمینه درمان اعتیاد و بیماری‌های اعصاب و روان از جمله دستگاه پیشرفته RTMS ، نوروفیدبک، بیوفیدبک، ECT و EEG به عنوان روش‌های تشخیص و درمان است.

برای آشنایی بیشتر با دیگر امکانات و راه‌کارهای ویژه‌ی کلینیک طلوعی دیگر برای ترک اعتیاد این لینک را مطالعه کنید.

مراحل بستری در کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر

مراحل بستری در کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر نیز شامل موارد زیر است، که برای آشنایی بیشتر با این مراحل می‌توانید این لینک را مطالعه کنید.

  1. بستری
  2. روند درمان
  3. خدمات
  4. سم زدایی
  5. ترخیص

دیدگاهتان را بنویسید